חינה באשדוד

חינה באשדוד

טקסי חינה הם קודם כל סיבה לחגיגה עם האנשים הקרובים לכם והזדמנות לאירוע שמח עם הרבה מוזיקה ובאווירה מסורתית המתאימה לכולם.

 

 מהי הבחירה המוצלחת מתוך שלל האולמות והמסעדות באשדוד לאירוע חינה שמח?

 

סקרנו עבורכם מספר מקומות אידיאליים לחגיגת חינה באשדוד כמובן שאתם אלה שקובעים כיצד תראה השמחה והמקום יתאים את עצמו לרצונות שלכם, אך הוא יספק עבורכם את כל האופציות האפשריות, החל מיצירת אירוע-טקס שהמהות שלו היא המסורת שהובאה מצפון אפריקה ועד מסיבה פרועה באווירה צעירה וחדשנית.

 

אירוע החינה המרוקאית הוא אירוע חשוב ומרגש במיוחד ולא משנה אם מדובר בחתן וכלה או בחינה לבר מצווה,אתם צריכים מקום ייחודי שנותן את המענה האולטימטיבי לאירוע מיוחד ביותר, המתאים לתפאורה לחינה עתיקה ובלתי נשכחת

באיזו אווירה כדאי לעשות את החינה? צעירה או מסורתית?

טקסי חינה הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מהחתונה/בר מצווה עבור ישראלים רבים ולא משנה ממש המוצא שלהם. אמנם זהו טקס עתיק המשלב בתוכו מסורת רבת שנים, אך גם חגיגת חינה ניתן לעשות היום באווירה של סטייל צעיר עם הטרנדים החמים שמאפיינים אירועים ישראליים כמו בר אקטיבי, צלם מגנטים, מתנפחים לילדים בצורת ארמונות מרוקאיים ועוד. כאשר אתם מחפשים מקום לאירוע חינה שמח, הקפידו שהעיצוב יתאים לטקס ובשילוב עם אווירה שיקית יתן לכם חינה מיוחדת שטעמה ישאר עמכם שנים רבותו.
המפתח באירוע חינה הוא למצוא איך להפוך אירוע ישן-מסורתי לאירוע המשלב בין ההווה לעבר. השילוב בין המסורת לבין החדשנות, בין הלבוש המסורתי לבין התפאורה והאביזרים המסקרנים סביבכם היא שהופכת את טקס החינה למוצלח.

כמה אותנטי צריך הטקס להיות?

 

כמה שיותר כך יטב הדבר ויהפוך את האירוע למיוחד. "אהלן וסהלן אהלן ביקום"! הוא אחד השירים המרוקאיים המוכרים ביותר ואין אפשרות לעשות חינה ישראלית בלי להשמיע אותו. אם יש לכם סבתא או דודה מרוקאית אותנטית ניתן למסור לה להתחיל להתאמן על הקולולולו שלה. במידה ואין הנה מספר המלצות על הפעלות אותנטיות לחינה, המפעילים הללו יכולים להכין עבורכם גם את חומר החינה, את סידור התכשיטים ואת האווירה. יש להם נסיון רב בארגון חינה אותנטית עם כל האביזרים היישר ממרוקו, חינה כזאת כוללת תלבושות מושקעות, צוות מקצועי ואפילו די ג'י שיודע לשלב בין סטאטיק ובןאל למוזיקה המרוקאית.

 

מה לגבי האוכל בחינה?

 

שבכיות ומתוקים מרוקאים זה חובה שאי אפשר לדלג עליה. השאר תלוי בהעדפות שלכם וכל שילוב הולך. פיקנטי, ספרדי, סיני, יפאני, על האש, סלטים וכמובן אלכוהול כיד המלך עם המשקה המסורתי, עראק. תוכלו גם להכין לכל אחד מהאורחים מזכרת בצורת סלסלת עוגיות אישית עם פרח.

 

עבור אל דף הבית של פאני מדלסי